HİZMETLERİMİZ

TRANSFER

Deneyimli, eğitimli, iletişim yeteneği yüksek ve daima müşteri memnuniyetini önemseyen takım arkadaşlarıyla Maraton, VIP araçlarıyla müşterilerine 7/24 hizmet vermeyi sürdürüyor.

Tercümanlık

Hastaların kendilerini evlerinde hissederek daha rahat ikamet etmeleri adına native seviyesindeki tercüman ekibiyle çalışan Maraton, üstün kalitenin farkını konuşturuyor.

Konaklama

Ülkenin en lüks otellerini dahi ince eleyerek seçen Maraton, hastaların hiçbir sorunla karşılaşmayarak rahatlıkla konaklama ihtiyaçlarını karşılaşmalarını sağlıyor.

Düzenli Bakım

Hastaların gece gündüz tüm ihtiyaçlarını titizlikle karşılayan Maraton, düzenli bakımla beraber en ufak bir komplikasyona dahi izin vermiyor ve tüm ince detayları atlamadan prosedürlere uygun olarak işleme alıyor.

Ameliyat Sonrası Kontrol

Detaylı takip ve kontrollerle beraber, ameliyatlarının ardından hassas bir bünyede olan hastaların ameliyat sonrasındaki süreci hızla atlatmalarını sağlayan Maraton, çalışma prensiplerini tümüyle uyguluyor.

Gerekli Testler

Hastaların herhangi bir komplikasyon belirtisi göstermesine olanak tanımayarak, gerekli tüm testlere tabi tutan Maraton, en ince detaya kadar düşünmekten geri durmuyor.